Uczestnicy kursów o naszych zajęciach

Hannes Sonnenschein, Szwecja:

Nazywam się Hannes Sonnenschein i pochodzę ze Szwecji,  jestem  studentem języka polskiego i kultury w UKSW, Warszawa. Chciałbym gorąco polecić UKSW na Wydziale nauki języka Polskiego dla cudzoziemców .

Kilka lat temu spotkałem Polkę, która dziś jest moją narzeczoną. Wkrótce zdałem sobie sprawę, że będzie to dobry pomysł, aby poznać język mojej  przyszłej żony. Po procesie wyszukiwania online znalazłem kilka szkół języka polskiego w Warszawie, ale UKSW wydawało się od początku być najlepsze.

Po zapoznaniu się z moimi wymaganiami dostałem propozycję niestandardowego programu doskonale pasującego do moich potrzeb. Personel administracyjny od samego początku rozumiał mnie i starał się pomóc mi jak najbardziej mógł.

Rozpocząłem studia latem 2013 ,wykłady języka polskiego odbywały się w nowoczesnych salach lekcyjnych w kampusie Uniwersytetu tętniącego życiem w otoczeniu przyrody, i łatwym dojazdemśrodkami komunikacji miejskiej.

Przez cały czas, spotkałem zawodowych nauczycieli i personel, który zawsze był bardzo zaangażowany  w mój proces nauczania i pomógł mi z każdej trudnej sytuacji. Przecież Polski nie jest najprostszym językiem na świecie, dzięki pomocy  nauczycieli udało mi  się  uzyskać  Certyfikat A1 iA2  w ciągu dwóch miesięcy od przyjazdu do Polski.

Uczenia się nowego języka to nie tylko słowa i gramatyka, to również  kontekst kulturowy. Organizowano  ciekawe i pouczające wykłady, zwiedzanie Warszawy z jej historią i działalnością kulturalno -społeczną, które były bardzo pouczające, ale także świetną zabawą i zostawił we mnie  wspaniałe wspomnienia na całe życie.

Tak więc jeśli chcesz się uczyć języka polskiego i kultury w środowisku nowoczesnym, przyjaznym i profesjonalnym w Warszawie – UKSW jest najlepszym wyborem.

 

Copyright © 2017 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach