EDUinspiracje 2012

Dnia 17 października 2012 w Centrum Nauki Kopernik odbyła się Gala konkursu EDUinspiracje 2012 , poprzedzona przez ogólnopolską konferencję pt.  „Mobilność sposobem zdobywania i rozwijania kompetencji od juniora do seniora”, organizowaną przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji  w ramach obchodów polskiej prezydencji w Radzie UE.

Podczas gali laureatom konkursu EDUinspiracje 2012 wręczono nagrody i dyplomy. Szkoła Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców WNH UKSW wygrała w kategorii instytucjonalnej za działalność w ramach programu Erasmus - za organizację intensywnych kursów językowych Erasmus (EILC).

Nagrodę odebrała Kierownik Szkoły, Pełnomocnik Dziekana Wydziału Nauk Humanistycznych UKSW ds. nauczania języka polskiego jako obcego Pani dr Agata Roćko.