Certyfikacja znajomości języka polskiego jako obcego

 

 

EGZAMINY CERTYFIKATOWE Z JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ma uprawnienia do organizowania państwowych egzaminów z języka polskiego jako obcego na poziomach:

 

B1, B2, C1 i C2 – dla grupy dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.
B1 i B2 – dla grupy dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży.

 

REJESTRACJA

Rejestracja na egzamin z języka polskiego w terminie 20 – 21 kwietnia 2024 roku (sobota – niedziela), poziomy B1 i C1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych, zostanie uruchomiona 20 lutego 2024 roku o godz. 17:00.

Rejestracja potrwa do wypełnienia limitu miejsc. 

LINK DO REJESTRACJI

Egzamin certyfikatowy z języka polskiego poziom B1 dostosowany do potrzeb osób dorosłych: https://irk.uksw.edu.pl/pl/offer/EGZ_2024_kwiecien/programme/E_WNH-SJiKP-eczjpjo_B1/?from=registration:EGZ_2024_kwiecien

Egzamin certyfikatowy z języka polskiego poziom C1 dostosowany do potrzeb osób dorosłych: https://irk.uksw.edu.pl/pl/offer/EGZ_2024_kwiecien/programme/E_WNH-SJiKP-eczjpjo_C1/?from=registration:EGZ_2024_kwiecien

 

Potwierdzenie o zakwalifikowaniu, opłatach, a następnie o przyjęciu na egzamin otrzymacie Państwo w wiadomości e-mail. 

Kursy przygotowawcze odbywają się online.

Egzamin zostanie przeprowadzony w siedzibie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie mieszczącej się przy ulicy Dewajtis 5.

 

Egzaminy oparte są na europejskich standardach wymagań egzaminacyjnych zgodnych z zaleceniami Rady Europy. Odbywają się według harmonogramu ustalanego przez Państwową Komisję ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego.

Certyfikat uzyskany po zdaniu egzaminu jest jedynym państwowym dokumentem poświadczającym znajomość języka polskiego na określonym poziomie zaawansowania językowego.

Do egzaminów mogą przystąpić wszyscy cudzoziemcy i obywatele polscy na stałe zamieszkali za granicą, zainteresowani udokumentowaniem stopnia swojej biegłości w języku polskim.

Przydatne linki i adresy:

  • Informacje o egzaminie (informacje ogólne, regulamin, jak się przygotować do egzaminu, itp.): http://www.certyfikatpolski.pl
  • Sekretariat Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego Jako Obcego ul. Polna 40, 00-635 Warszawa https://nawa.gov.pl/

 

Nowoczesne metody

Doświadczeni lektorzy

Współpraca

Przyjazna atmosfera

Copyright © 2024 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach